מחוויה אישית לתמיכה מקצועית

תמיכה וליווי רגשי לנשים בהריון ואחרי לידה מתוך שילוב של נסיון אישי והכשרה מקצועית

קצת עליי

שמי תמר קלר ואני מייסדת התוכנית “ברכת אביה”.
התוכנית נולדה בעקבות החוויה האישית שלי, כאמא לשלושה ילדים וכמי שיצאה מהמשבר, הייעוד להיות שם בשביל אחרות שחוו כבר היה ברור. בהכשרתי אני מגיעה מתחום החינוך החברתי קהילתי בעלת הכשרה בהתערבות והכוונה בגישה הקוגניטיבית דינאמית מטעםבית הספר לשיקום בבריאות הנפש בקרית אונו.

איך אני יכולה לעזור

ימים מרוכזים

בסופו של יום מרוכז תדעו כיצד לגשת, להקשיב ולתקשר עם הריוניות ויולדות בקשיים רגשיים

למידע נוסף
סדנאות והרצאות

בעזרת הניסיון האישי וההכשרה שלי כמדריכת קבוצות, אני עורכת סדנאות והרצאות מותאמות לאנשי מקצוע

למידע נוסף
ההצגה

במשך למעלה מ10 שנים, הצגת היחיד "ברכת אביה" הניעה את תהליך ההחלמה של מאות נשים.

למידע נוסף
ערכת "Baby Steps"

אני נרגשת לשתף את הערכה הדיגיטלית במחיר מיוחד,
כי חשוב לי שתתחילי להרגיש טוב יותר כבר עכשיו

לפרטים נוספים

תמר יקרה! רציתי להודות לך כרכזת הקורס בשם האחיות שהשתתפו בקורס ליווי הריון אישי בשירותי בריאות כללית. צפינו בהצגה פעמיים ובכל פעם מחדש נגעת, ריגשת ועוררת בנו את המחשבות והתחושות המלוות אותנו כאחיות במפגשים עם נשים הרות ויולדות בתקופה משמעותית בחייהן. אנו מודות לך על שנתת לנו את ההזדמנות לצפות בסיפור האישי שלך בצורה ייחודית ואמיתית כל כך. בשיחת הדיון העשרת אותנו, נתת לנו לראות נקודות מבט נוספות על הגישה לנושא, על אפשרויות הטיפול. חיזקת את תפקידנו כאחיות המטפלות בנשים ובבני משפחתם. יישר כוח על פועלך זה ונשמח להזמינך בכל עת לכנסים וקורסים נוספים. מאחלות לך בהצלחה בהמשך, בכבוד רב.

ריקי זלכה, רכזת בריאות האשה בכללית

האחיות שהשתתפו במפגש מספרות על חוויה מדהימה ששלבה השתהות, הקשבה וחיבור עצום לעצמן. תודה, תמר, על חלקך המשמעותי כל כך בחווית היום. לי אין ספק שהמופע וההזמנה ליצירה ושיח סביבו הם בבחינת חובה לכל אישה באשר היא. (ולכל מטפל/ת).

ציפי ליבנה, האחות המחוזית בלשכת הבריאות חיפה

תמר יקרה, סוף סוף הגעת אלינו למודיעין עם ברכת אביה. ההצגה היתה עוצמתית ומרגשת. מדייקת ומעלה נושא חשוב, שלא קל לנשים לפתוח ולגעת בו, ומעוררת מחשבה עלינו כחברה פה בארץ. אין לי ספק שהיכולת שלך להחזיק כזה סיפור אישי, לבד על הבמה מול קהל, הופכת את ההצגה לאפילו יותר משמעותית ומרגשת. תודה שאיפשרת לנו להקשיב, לגעת ולדבר.

הילה דור ברוור, מלווה נשים לאחר לידה

כמי שצפתה מספר פעמים בהצגה, אני חושבת שזוהי הצגת חובה לנשים וגברים לפני הריון או אחרי לידה, לסבתות צעירות ואנשי מקצוע הפוגשים את הזוגות הצעירים בתחילת דרכם כהורים. אני מתעקשת לומר זוגות ולא אימהות כיוון שבהצגה של תמר נחשפתי בפעם הראשונה לגבר אמיץ במיוחד שבתום ההצגה חשף ביחד עם אישתו שחוותה דיכאון בעצמה את הקשיים שלו.

איריס מסרי, מאמנת אישית ומנחת קבוצות

בואי נהיה בקשר

כל הזכויות שמורות ברכת אביה 2020