ימים מרוכזים

ימים מרוכזים הם החבילה השלמה של תכנית "ברכת אביה" לארגונים ואנשי מקצוע. בסופו של יום מרוכז תדעו כיצד לגשת, להקשיב ולתקשר עם הריוניות ויולדות בקשיים רגשיים

להרשמה

"לאחר הפלה השנייה, הרגשתי שאני זקוקה לעזרה. האתר 'ברכת אביה' היה לבבי ומזמין ודרכו פניתי לתמר, תמר חזרה אליי מהר וקבענו להיפגש באותו השבוע (אלמנט המהירות משמעותי!). במפגש הראשון היא הציגה את עצמה ואת החוויה שלה, זה גרם לי להעריך אותה ואת אישיותה המדהימה על ההתחלה. המפגשים היו מגוונים ועזרו לי לרכוש כלים לחיים! בנוסף, היא עזרה לי להיפתח ולהגיע לנקודות עמוקות שהעיקו על מצבי."

לירן כ. אמא לאחד

הכל כלול

ימים מרוכזים כוללים את ההצגה "ברכת אביה" המלווה בבמת שיח, יחד עם הרצאה מותאמת לארגון וסדנה.

צרו קשר עוד היום

ההצגה שמשנה חיים

המונולוג "ברכת אביה", המלווה בבמת שיח ודיאלוג עם הקהל, נוצר בשיתוף פעולה שלי עם מחזאי מנוסה בתחום זה. למעלה מ10 שנים ההצגה שינתה את מסלול החיים של נשים רבות שהתמודדו עם המשבר. השיתוף והדיון הוא חלק בלתי נפרד מההצגה ומוקדש זמן גם לכך. אם את או אתה עובדים בארגון שבו יש צורך לגשת בצורה מקצועית לנשים המתמודדות עם דיכאון בהריון ואחרי לידה, צרו איתי קשר עוד היום.

צרו קשר עוד היום

סדנאות

במהלך השנים יצרתי עשרות סדנאות מותאמות על מנת להעביר את הנושאים החשובים ביותר המאתגרים את אותה קבוצה של אנשי מקצוע כאשר ניגשים להריוניות ויולדות בקשיים רגשיים. במהלך הסדנא נלמדים תכנים כגון: התמצאות במרחב, ניהול הזמן, גשרים לתקשורת עם היולדת או ההריונית ועוד.

אורך סדנא כשעתיים

צרו קשר עוד היום

הרצאות

במהלך שנותי במקצוע העברתי הרצאות רבות בארגוני הבריאות הגדולים במדינה כמו כן במועצות מקומיות. ההרצאות משלבות תובנות שלי כמי שחוותה משבר יחד עם ההכשרה והנסיון שלי בתמיכה וליווי של הריוניות ויולדות. ההרצאות הינן בהתאמה אישית לצרכי הארגון, ההרצאה מלווה בשיח כחלק משמעותי מתהליך הלמידה וההפנה של נושאים אלה.

אורך הרצאה כשעה וחצי

צרו קשר עוד היום

כמי שצפתה מספר פעמים בהצגה, אני חושבת שזוהי הצגת חובה לנשים וגברים לפני הריון או אחרי לידה, לסבתות צעירות ואנשי מקצוע הפוגשים את הזוגות הצעירים בתחילת דרכם כהורים. אני מתעקשת לומר זוגות ולא אימהות כיוון שבהצגה של תמר נחשפתי בפעם הראשונה לגבר אמיץ במיוחד שבתום ההצגה חשף ביחד עם אישתו שחוותה דיכאון בעצמה את הקשיים שלו.

איריס מסרי, מאמנת אישית ומנחת קבוצות

האחיות שהשתתפו במפגש מספרות על חוויה מדהימה ששלבה השתהות, הקשבה וחיבור עצום לעצמן. תודה, תמר, על חלקך המשמעותי כל כך בחווית היום. לי אין ספק שהמופע וההזמנה ליצירה ושיח סביבו הם בבחינת חובה לכל אישה באשר היא. (ולכל מטפל/ת).

ציפי ליבנה, האחות המחוזית בלשכת הבריאות חיפה

תמר יקרה, סוף סוף הגעת אלינו למודיעין עם ברכת אביה. ההצגה היתה עוצמתית ומרגשת. מדייקת ומעלה נושא חשוב, שלא קל לנשים לפתוח ולגעת בו, ומעוררת מחשבה עלינו כחברה פה בארץ. אין לי ספק שהיכולת שלך להחזיק כזה סיפור אישי, לבד על הבמה מול קהל, הופכת את ההצגה לאפילו יותר משמעותית ומרגשת. תודה שאיפשרת לנו להקשיב, לגעת ולדבר.

הילה דור ברוור, מלווה נשים לאחר לידה

הרשמו כדי לקבל פרטים נוספים

או בטלפון: 050-878-3200

אולי זה יעניין אותך

ההצגה

במשך למעלה מ10 שנים, הצגת היחיד "ברכת אביה" הניעה את תהליך ההחלמה של מאות נשים.

בואי נהיה בקשר

כל הזכויות שמורות ברכת אביה 2020