ברכת אביה ההצגה

מונולוג מרגש ועוצמתי המבוסס על החוויה האישית שלי ומלווה בדיון עם הקהל

מקומות בהם הופעתי

ההצגה שמשנה חיים

המונולוג "ברכת אביה", המלווה בבמת שיח ודיאלוג עם הקהל, נוצר בשיתוף פעולה שלי עם הבמאי והמחזאי אלון מרגלית. למעלה מ10 שנים ההצגה שינתה את מסלול החיים של נשים רבות שהתמודדו עם המשבר. השיתוף והדיון הוא חלק בלתי נפרד מההצגה ומוקדש זמן גם לכך. אם את או אתה עובדים בארגון שבו יש צורך לגשת בצורה מקצועית לנשים המתמודדות עם דיכאון בהריון ואחרי לידה, צרו איתי קשר עוד היום.

להזמנת ההצגה

ברכת אביה הצגה עוצמתית. ראיתי אותה לאחר שעברתי דיכאון אחרי לידה וההצגה חיזקה אותי. תמר קלר שקדי מקצועית ומוכשרת מעבירה את ההצגה ברגישות ואותנטיות מדהימה. ממליצה בחום לכל אחת ואחד ללכת לראות!

יסמין אפרים צוברי, מלווה נשים ומדריכת NLP

כמי שצפתה מספר פעמים בהצגה, אני חושבת שזוהי הצגת חובה לנשים וגברים לפני הריון או אחרי לידה, לסבתות צעירות ואנשי מקצוע הפוגשים את הזוגות הצעירים בתחילת דרכם כהורים. אני מתעקשת לומר זוגות ולא אימהות כיוון שבהצגה של תמר נחשפתי בפעם הראשונה לגבר אמיץ במיוחד שבתום ההצגה חשף ביחד עם אישתו שחוותה דיכאון בעצמה את הקשיים שלו.

איריס מסרי, מאמנת אישית ומנחת קבוצות

תמר יקרה, סוף סוף הגעת אלינו למודיעין עם ברכת אביה. ההצגה היתה עוצמתית ומרגשת. מדייקת ומעלה נושא חשוב, שלא קל לנשים לפתוח ולגעת בו, ומעוררת מחשבה עלינו כחברה פה בארץ. אין לי ספק שהיכולת שלך להחזיק כזה סיפור אישי, לבד על הבמה מול קהל, הופכת את ההצגה לאפילו יותר משמעותית ומרגשת. תודה שאיפשרת לנו להקשיב, לגעת ולדבר.

הילה דור ברוור, מלווה נשים לאחר לידה

הרשמו כדי לקבל פרטים נוספים

או בטלפון: 050-878-3200

קצת עליי

הי, אני תמר קלר שקדי, תושבת הצפון, נשואה לנאור ואמא.
הכל התחיל מהסיפור האישי שלי כאשר התמודדתי עם שני סבבים של סערת רגשות וקשיים רגשיים אחרי לידה שלישית או יותר מדויק ניתוח קיסרי שלישי. בזכות העזרה שקיבלתי מכל האנשים שסבבו אותי, זכיתי לחוויית החלמה ושיקום מבורכים. עם הזמן הלך וגבר הרצון לעזור לנשים ומשפחות נוספות כדי למנוע את הסבל הרב שאני עברתי ומזה 10 שנים שאני עוסקת בהעלאת מודעות, תמיכה והכוונה לנשים הריוניות, יולדות בני זוג ומשפחות אשר מתמודדות עם משבר רגשי או דיכאון בהריון ואחרי לידה.

בואי נהיה בקשר

כל הזכויות שמורות ברכת אביה 2020