סדנאות והרצאות

בעזרת הניסיון האישי שלי וההכשרה שלי כמדריכת קבוצות, אני עורכת סדנאות והרצאות מותאמות לאנשי מקצוע במהלכן יילמדו נושאי השעה.

להרשמה

"לאחר הפלה השנייה, הרגשתי שאני זקוקה לעזרה. האתר 'ברכת אביה' היה לבבי ומזמין ודרכו פניתי לתמר, תמר חזרה אליי מהר וקבענו להיפגש באותו השבוע (אלמנט המהירות משמעותי!). במפגש הראשון היא הציגה את עצמה ואת החוויה שלה, זה גרם לי להעריך אותה ואת אישיותה המדהימה על ההתחלה. המפגשים היו מגוונים ועזרו לי לרכוש כלים לחיים! בנוסף, היא עזרה לי להיפתח ולהגיע לנקודות עמוקות שהעיקו על מצבי."

לירן כ. אמא לאחד

סדנאות

במהלך השנים יצרתי עשרות סדנאות מותאמות על מנת להעביר את הנושאים החשובים ביותר המאתגרים את אותה קבוצה של אנשי מקצוע כאשר ניגשים להריוניות ויולדות בקשיים רגשיים. במהלך הסדנא נלמדים תכנים כגון: התמצאות במרחב, ניהול הזמן, גשרים לתקשורת עם היולדת או ההריונית ועוד.

אורך סדנא כשעתיים

צרו קשר עוד היום

הרצאות

במהלך שנותי במקצוע העברתי הרצאות רבות בארגוני הבריאות הגדולים במדינה כמו כן במועצות מקומיות. ההרצאות משלבות תובנות שלי כמי שחוותה משבר יחד עם ההכשרה והנסיון שלי בתמיכה וליווי של הריוניות ויולדות. ההרצאות הינן בהתאמה אישית לצרכי הארגון, ההרצאה מלווה בשיח כחלק משמעותי מתהליך הלמידה וההפנה של נושאים אלה.

אורך הרצאה כשעה וחצי

צרו קשר עוד היום

האחיות שהשתתפו במפגש מספרות על חוויה מדהימה ששלבה השתהות, הקשבה וחיבור עצום לעצמן. תודה, תמר, על חלקך המשמעותי כל כך בחווית היום. לי אין ספק שהמופע וההזמנה ליצירה ושיח סביבו הם בבחינת חובה לכל אישה באשר היא. (ולכל מטפל/ת).

ציפי ליבנה, האחות המחוזית בלשכת הבריאות חיפה

תמר אהובה - תודה שבאת אלינו לקורס הכשרת דולות אחרי לידה ושאת תמיד שם, מקצועית וחלק בלתי נפרד מהקהילה , משאב כל כך חשוב.

מיכל גרוס, דולה

תמר יקרה, סוף סוף הגעת אלינו למודיעין עם ברכת אביה. ההצגה היתה עוצמתית ומרגשת. מדייקת ומעלה נושא חשוב, שלא קל לנשים לפתוח ולגעת בו, ומעוררת מחשבה עלינו כחברה פה בארץ. אין לי ספק שהיכולת שלך להחזיק כזה סיפור אישי, לבד על הבמה מול קהל, הופכת את ההצגה לאפילו יותר משמעותית ומרגשת. תודה שאיפשרת לנו להקשיב, לגעת ולדבר.

הילה דור ברוור, מלווה נשים לאחר לידה

הרשמו כדי לקבל פרטים נוספים

או בטלפון: 050-878-3200

אולי זה יעניין אותך

ההצגה

במשך למעלה מ10 שנים, הצגת היחיד "ברכת אביה" הניעה את תהליך ההחלמה של מאות נשים.

בואי נהיה בקשר

כל הזכויות שמורות ברכת אביה 2020