הדרכת "הצעד הראשון"

אני יודעת שזה לא פשוט, הייתי שם גם. את ממש רוצה לראות את האור שם בקצה המנהרה, ואני רוצה לומר לך שזה אפשרי.

אני רוצה לקבל את ההדרכה

"זוכרת איך ישבתי ברכב ולא הצלחתי לעלות הביתה, הרגשתי מבולבלת, חסרת אונים, לא הבנתי מה עובר עלי. לא ידעתי אפילו להסביר לעצמי איך אני מרגישה ולהסביר לאחרים היה ממש קשה. התחלתי לחפש באינטרנט עזרה כשאני עדיין בתוך הרכב ואז ראיתי את התמונה שלך תמר ואת מספר הטלפון והתקשרתי. כבר באותה שיחה התחלת לדבר איתי על רגשות ועזרת לי לקבל בהירות ולהעביר אותה גם לאחרים. תודה תמר, בזכותך הצלחתי לנשום מחדש"

ע. ש מירושלים

קודם כל חשוב שתדעי שאת לא לבד

אז לפני הכל חשוב לי לומר לך שכל כך הרבה נשים בהריון ואחרי לידה מתמודדות עם זה ואת לא לבד, איך אני יודעת? כי הייתי שם. גם אני עברתי את זה אחרי לידה שלישית ואחרי שיצאתי מהקושי הרגשי, החלטתי להתמקצע בתחום והבטחתי לעצמי לעזור לאחרות. אז אני כאן בשבילך. מושיטה לך את היד כדי שתרגישי יותר בטוחה ולא תהיי בודדה.

אני רוצה לקבל את ההדרכה

מה את מקבלת בהדרכת הצעד הראשון מתוך שלושת הצעדים בערכת Baby Steps?

הקדמה: שיחת פתיחה

הכרות עם הסיפור האישי שלי

הסבר כללי על אופן השימוש בערכה

פרטים נוספים ליצירת קשר

הבנות והסכמה לתנאי מקדים לשימוש בערכה

הדרכה מס' 1: צעד ראשון

איך מזהים ומגדירים רגשות?

איך הגדרת רגשות ושיתף יכולים לעזור?

איך יודעים עם השיתוף עזר?

איך משתפים ברגשות?

למי מתאים הצעד הראשון בערכת התמיכה Baby Steps?

לבני זוג שרוצים לעזור לאישה שלהם

לנשות מקצוע שפוגשות הריוניות ויולדות

להריוניות ויולדות במצבים רגשיים

לנשים המוכנות לפעול לשינוי חיובי בחייהן

למשפחות שרוצות לעזור ליקירה שלהן

אני רוצה לקבל את ההדרכה

תמר, באת לי בדיוק בזמן שבו הייתי בסערה ובהלה. אחד הקשים הכי גדולים שלי היה להסביר לבעלי מה אני עוברת. לא הצלחתי למצוא את הדרך אליו. הרגשתי שהוא ממש לא מבין אותי ולא משנה כמה שאני מנסה. כבר הייתי מיואשת ואז בפגישה שלנו, עזרת לי להבין קודם כל את מה שאני מרגישה, אחר כך לדבר את זה ומשם לשתף ולהעביר את המסר לבעלי לאמא שלי ולסביבה כולה. זה עשה שינוי כל כך גדול. אין לי אפילו מלים להסביר את המשמעות של מה שעשית שם בפשטות

א. ד, מטבריה

תמר יקירה, את ממש נקודת האור בקצה המנהרה. אני מודה לך על ההתייחסות הרצינית והמעמיקה! אני יודעת ומאמינה שאצא מזה... אני מקפידה עם הספורט אתמול טניס היום שוב אופניים ומרגישה איך האנרגיה החיונית משפרת את המצב! האמת שמאז השיחה איתך יש שיפור בהרגשה ואף חזר לי התיאבון. מחר כנראה אפגש עם הרופאה שלי פשוט תודה מכל הלב התחלתי לנשום אחרת בזכותך!

ש. א, מתל אביב

נפגשנו לראשונה לפני כשמונה שנים, תקופה שבמבט לאחור נראית מטושטשת. פתחת את דלתך ואת ליבך אלי וראית אותי בתוך המצוקה הקשה של דיכאון אחרי לידה. הזכות לראותך בהצגה ברכת אביה פתחה לי ובעיקר לבן זוגי ולמשפחתי את ההזדמנות להבין מה קורה לנו ולהתחיל לעלות בחזרה למעלה. אני מרגישה שיש לך חלק משמעותי מאוד בדרך שלנו. כבר אז, כמו עכשיו, נדהמתי לגלות את נדיבות ליבך ואת רצונך הכנה להושיט יד לאישה בתוך כאבה.

אור ש. אמא לשניים

הרשמי עכשיו וקבלי את ערכת הדרכת "הצעד הראשון" בחינם ממני באהבה

מיד תועברי לתשלום
אופס! כנראה שההודעה לא נשלחה כמו שצריך, את מוזמנת לפנות אליי במייל או בטלפון

או צלצלי אלי: 050-878-3200

מפת הצעדים

הצעד הבא

ערכת שני צעדים "Baby Steps"

במבט לאחור אני יכולה לומר לך שהיו  "שני צעדים" מאוד משמעותיים בתהליך שעברתי ואני נרגשת לחלוק אותם איתך כאן  בערכת התמיכה וההדרכה Baby Steps.

ערכה דיגיטלית | 47₪ 150₪

לפרטים נוספים

בואי נהיה בקשר

כל הזכויות שמורות ברכת אביה 2020