ליווי אישי

מפגשים פרונטליים או וירטואלים, אחת על אחת, על מנת להתחיל את הצמיחה הרגשית שלך, בקצב שלך, כדי שיהיה לך טוב.

בואי נהיה בקשר

"לתהליך ליווי עם תמר הגעתי כשחיפשתי מענה לקושי בהסתגלות לאימהות ולתחושות הלא פשוטות שהציפו אותי. מהר מאוד הרגשתי שתמר מומחית בתחום ועצם העובדה שחוותה זאת על בשרה, כל כך משמעותי וחשוב... לתמר ידע עשיר ורחב במגוון שיטות טיפול והיא מעניקה ליווי ותמיכה מכל הלב, רואה אותי באמת, מבינה את קשיי, מקשיבה, מכוונת ומתאימה את התהליך בדיוק לצרכיי גם אם זה אומר לשנות כיוון בתוך התהליך. תמר מאפשרת מרחב פתוח ובטוח לדבר על הכל ועל מה שלא תמיד לגיטימי להגיד בקול רם מול אחרים (הקשיים והתחושות הקשות שמתלוות לאימהות). תודה לך תמר ומאחלת לך להמשיך בעשייה הכל כך חשובה הזאת ורק להצליח!"

הדר ב. מראש פינה

אני זוכרת את אותו בוקר בו ישבתי על הספה ולא יכולתי לזוז.

העגלה עם התינוקת בתוכה לא היתה רחוקה ממני אך אני לא יכולתי לפסוע אליה. כבר הייתי שלושה שבועות אחרי הלידה לא אכלתי, בקושי שתיתי, לא חייכתי, השינה היתה ממני והלאה, קמתי תמיד בתחושת ריקנות וחוסר תכלית לחיים. כל משימה פשוטה וקלה הכפילה את האתגר שלה פי 3 , החלל הגדול שנפער בתוכי היה כמו בור ששאב אותי למטה למטה…כמעט עד התחתית ואז היא התקשרה..חברתי קרן.

בואי נהיה בקשר

במאמץ גדול הצלחתי לגשת לטלפון ולענות

ברגע ששמעתי את קולה פרצתי בבכי, לא הבנתי מה בעצם עובר עלי, מה קורה לי, מה לעשות משם, מה הצעד הבא, האם אחיה כך כל חיי? קרן הסבירה לי שכנראה אני מתמודדת עם דיכאון אחרי לידה וביקשה ממני לגשת לרופא מיידית. זו היתה נקודת התפנית הראשונה בדרך בה פסעתי לשחרור. זה היה קצה של החבל שקרן זרקה אלי כדי למשוך אותי מהבור החוצה, למזלי בחרתי לאחוז בקצותיו ולטפס מעלה מעלה עד שראיתי נקודה של אור. כעת אני מחזיקה בקצהו השני כדי לזרוק אותו אליך ולעזור לך לטפס ולצאת מהבור מחוזקת ומשוחררת.

בואי נהיה בקשר

במהלך המפגשים האישיים אני שוזרת:

כל אותן החוויות מאותה תקופה

כל אותם הנסיונות בדרך לצמיחה

כל אותן השאלות והתהיות

כל אותו הידע שרכשתי במהלך השנים

כל אותן דרכי טיפול ומקורות תמיכה אליהן נחשפתי

כל אותם האנשים היפים שפגשתי

כל הרקע והכלים המקצועים אותם רכשתי במהלך השנים

ומעניקה לך טיפול וליווי על פי סדרת פגישות המותאמת לצרכיך,
בפגישות תרכשי ידע ממוקד ורלוונטי שייתן לך הרבה כוח:

תלמדי את המפה של הכוחות המעכבים והמחזקים אותך

ביחד נאתר מקורות תמיכה קהילתיים באזורך

תרכשי יציבות וכלים אשר יפלסו לך דרך פשוט להיות את ולהתחזק בקצב שלך ובדרכך

תתרגלי בפשטות שינויים בדפוסי חשיבה והתנהגות לפי תוכנית עבודה מקדמת

בואי נהיה בקשר

תמר, באת לי בדיוק בזמן שבו הייתי בסערה ובהלה. אחד הקשים הכי גדולים שלי היה להסביר לבעלי מה אני עוברת. לא הצלחתי למצוא את הדרך אליו. הרגשתי שהוא ממש לא מבין אותי ולא משנה כמה שאני מנסה. כבר הייתי מיואשת ואז בפגישה שלנו, עזרת לי להבין קודם כל את מה שאני מרגישה, אחר כך לדבר את זה ומשם לשתף ולהעביר את המסר לבעלי לאמא שלי ולסביבה כולה. זה עשה שינוי כל כך גדול. אין לי אפילו מלים להסביר את המשמעות של מה שעשית שם בפשטות

א. ד, מטבריה

תמר ליוותה אותי בתקופה הכי קשה שחוויתי (אחרי שתי הפלות). הליווי שלה מסור, אכפתי, קשוב ועמוק, במהלכו גרמה לי להיפתח ולגעת בנקודות נוספות (ללא קשר ישיר להפלות, אך השפיעו על מצבי). אני מרגישה שבזכותה הצלחתי להתרומם מהמשבר ואפילו להעצים את עצמי. העצות והתובנות שלה תמיד איתי ולעזר בהמשך חיי! תודה לך וכיף לדעת שאת שם לתמוך כשצריך!

ג. כ, ממשגב

תמר מקסימה, עוד פחות מ24 שעות מגיעה השנה החדשה ואיתה נפתחות דלתות חדשות. לפני שנסגרת דלת השנה הנוכחית אני רוצה להודות לך. להודות על הקשבה ותמיכה, על ייעוץ ורצון לעזור. לא פגשתי אותך (עדיין) אבל דמותך מחזקת אותי מאוד. מאחלת שהשנה החדשה תביא איתה רוחות טובות ובריאות, הסתכלות טובה ושמחה. רוגע ושלווה לגוף ולנפש.

ד. א, מחיפה

הכניסי את הפרטים ואצור איתך קשר

או צלצלי אלי: 050-878-3200

אולי זה יעניין אותך

ערכת שני צעדים "Baby Steps"

במבט לאחור אני יכולה לומר לך שהיו  "שני צעדים" מאוד משמעותיים בתהליך שעברתי ואני נרגשת לחלוק אותם איתך כאן  בערכת התמיכה וההדרכה Baby Steps.

ערכה דיגיטלית | 47₪ 150₪

לפרטים נוספים

בואי נהיה בקשר

כל הזכויות שמורות ברכת אביה 2020