אימונית

חשוב לי שתקבלי את התמיכה שאת צריכה, לכן אני נותנת 2 הדרכות דיגיטליות ללימוד עצמי ומפגש למידה קבוצתי אונליין בכל חודש כדי שתתחילי את הצמיחה הרגשית שלך עכשיו. כל זה במחיר ₪97 בלבד לחודש וללא התחייבות למספר חודשים מראש

כן אני רוצה

"לאחר הפלה השנייה, הרגשתי שאני זקוקה לעזרה. האתר 'ברכת אביה' היה לבבי ומזמין ודרכו פניתי לתמר, תמר חזרה אליי מהר וקבענו להיפגש באותו השבוע (אלמנט המהירות משמעותי!). במפגש הראשון היא הציגה את עצמה ואת החוויה שלה, זה גרם לי להעריך אותה ואת אישיותה המדהימה על ההתחלה. המפגשים היו מגוונים ועזרו לי לרכוש כלים לחיים! בנוסף, היא עזרה לי להיפתח ולהגיע לנקודות עמוקות שהעיקו על מצבי."

לירן כ. אמא לאחד

קודם כל חשוב שתדעי שאת לא לבד

אז לפני הכל חשוב לי לומר לך שכל כך הרבה נשים בהריון ואחרי לידה מתמודדות עם זה ואת לא לבד, איך אני יודעת? כי הייתי שם. גם אני עברתי את זה אחרי לידה שלישית ואחרי שיצאתי מהקושי הרגשי, החלטתי להתמקצע בתחום והבטחתי לעצמי לעזור לאחרות. אז אני כאן בשבילך. מושיטה לך את היד כדי שתרגישי יותר בטוחה ולא תהיי בודדה.

אני רוצה להצטרף

למה חשוב לשמור על כושר רגשי?

את החוסן והחוזק הרגשי חשוב לבנות בהדרגה ובהתמדה. מניסיון אישי אני יודעת שזה אפשרי, אפשר לצאת מהקושי, אפשר לשמור על הכושר המנטלי והחוסן הרגשי שאותו אנחנו בונות לאט ובהדרגה, אפשר להשתמש בכל הכלים והמיומנויות גם בהמשך לאתגרים שונים של החיים. לי חשוב שתשמרי על האופטימיות והתקווה, נחישות והתמדה במיוחד בתקופה שמחוללת כרגע סוג של אי ודאות.

אני רוצה להצטרף

מה את מקבלת כל חודש במסגרת האימונית?

2 הדרכות

במסגרת ההדרכות תלמדי לדוגמא:

מה המשמעות של ידע ומהו ידע פנימי?

כיצד, איך ואת מי לשתף?

מהם הכלים החשובים ביותר וכיצד אני יצאתי מהקושי הרגשי?

מפגש למידה קבוצתי משותף אונליין

במסגרת המפגש תקבלי:

הקבוצה מהווה מקור תמיכה ויתוף

את היתרונות שבלמידה קבוצתית

קשר ישיר איתי והבנה לעומק של חומרי הלימוד

בונוס

תקבלי גם שיחה טלפונית של 20 דקות איתי.

למי מתאימה האימונית?

למי שרוצה את האפשרות המשתלמת ביותר

להריוניות ויולדות שרוצות לצאת מהקושי הרגשי

לנשים המוכנות להתחיל שינוי חיובי בחייהן

למי שקשר אנושי וקבוצתי חשוב לה

אני רוצה להצטרף

תמר, באת לי בדיוק בזמן שבו הייתי בסערה ובהלה. אחד הקשים הכי גדולים שלי היה להסביר לבעלי מה אני עוברת. לא הצלחתי למצוא את הדרך אליו. הרגשתי שהוא ממש לא מבין אותי ולא משנה כמה שאני מנסה. כבר הייתי מיואשת ואז בפגישה שלנו, עזרת לי להבין קודם כל את מה שאני מרגישה, אחר כך לדבר את זה ומשם לשתף ולהעביר את המסר לבעלי לאמא שלי ולסביבה כולה. זה עשה שינוי כל כך גדול. אין לי אפילו מלים להסביר את המשמעות של מה שעשית שם בפשטות

א. ד, מטבריה

תמר ליוותה אותי בתקופה הכי קשה שחוויתי (אחרי שתי הפלות). הליווי שלה מסור, אכפתי, קשוב ועמוק, במהלכו גרמה לי להיפתח ולגעת בנקודות נוספות (ללא קשר ישיר להפלות, אך השפיעו על מצבי). אני מרגישה שבזכותה הצלחתי להתרומם מהמשבר ואפילו להעצים את עצמי. העצות והתובנות שלה תמיד איתי ולעזר בהמשך חיי! תודה לך וכיף לדעת שאת שם לתמוך כשצריך!

ג. כ, ממשגב

תמר מקסימה, עוד פחות מ24 שעות מגיעה השנה החדשה ואיתה נפתחות דלתות חדשות. לפני שנסגרת דלת השנה הנוכחית אני רוצה להודות לך. להודות על הקשבה ותמיכה, על ייעוץ ורצון לעזור. לא פגשתי אותך (עדיין) אבל דמותך מחזקת אותי מאוד. מאחלת שהשנה החדשה תביא איתה רוחות טובות ובריאות, הסתכלות טובה ושמחה. רוגע ושלווה לגוף ולנפש.

ד. א, מחיפה

קבלי ממני באהבה את כל זה במחיר מיוחד של ₪97 בלבד לחודש

מיד תועברי לתשלום
אופס! כנראה שההודעה לא נשלחה כמו שצריך, את מוזמנת לפנות אליי במייל או בטלפון

או צלצלי אלי: 050-878-3200

אולי זה יעניין אותך

הדרכת "הצעד הראשון"

אני יודעת שזה לא פשוט, הייתי שם גם. את ממש רוצה לראות את האור שם בקצה המנהרה, ואני רוצה לומר לך שזה אפשרי .

הדרכה דיגיטלית | חינם

לפרטים נוספים

בואי נהיה בקשר

כל הזכויות שמורות ברכת אביה 2020