לקוחות כותבים

Home / לקוחות כותבים

רועי, בעלה של אורלי שחוותה דיכאון אחרי לידה

 לא להתבייש-רועי בעלה של אורלי שחוותה דל”ל

חייבים לדבר על זה, לא להתבייש.אותו תהליך שקרה עם הפרעות קשב וריכוז ויציאתו מהארון צריך להתקיים גם במקרה זה. בשני המקרים, אדם אחד חווה את הקושי אך המעגל המשפחתי והחברים הקרובים נחשפים לתגובות ורוצים לעזור ומחפשים את הפתרונות…ראיתי את ההצגה שלך וזה פתח לי את העיניים! זה אמר את מה שחשבתי והרגשתי. זה סידר לי את הסכימות בראש מבחינת איך הדברים עובדים, איך להתמודד עם סיטואציה זהה.כשראינו את ההצגה והתחלנו להתמודד עם זה כמו שצריך (תרופות, פסיכולוגית וכו’) הבנתי שזה לא כ”כ גרוע וזה לא ייחודי רק לי.

רועי, בעלה של אורלי שחוותה דיכאון אחרי לידה

חני- אשה שחוותה דיכאון אחרי לידה

היי תמר,

ראשית, אני מוכרחה לציין שהיה לי לעונג להיפגש איתך היום.

את מקרינה כל כך הרבה עוצמה וכוח, ואני חשה ששאבתי ממך המון היום.

ההצגה הייתה מרגשת ונוגעת. משהו בפשטות שבה הדברים מוגשים, יחד עם העומק, נגעו בלבי הפועם. יכולתי להיזכר בתחושות שחשתי אז, בענן הזה שלעתים מתקרב או מתרחק. המון תיאורים שלך התחברו אליי מילה במילה, כמו קראת את נפשי ותמללת אותה בצורה מופלאה.

אני חושבת שאת עושה עבודה מדהימה בהסברה סביב נושא הדיכאון לאחר לידה ובהגשת ההסברים והחוויה האישית (לא פחות חשוב בעיניי), וחשתי כשומעת את אלמנט הריפוי של ההצגה. אני מרגישה אותו בכל פעם שאני חושפת את סיפורי האישי בפני אישה. יש כאן קילוף שכבות משחרר מאוד מבחינתי וחשתי אותו גם אצלך.

אני בטוחה שלו הייתי רואה את ההצגה הזו בדיוק אז-חודשיים שלושה לאחר הלידה, היה לי הרבה פחות מורכב, מבייש ובודד להתמודד עם הדיכאון שלי. אני סמוכה ובטוחה שאת עושה זאת עבור נשים אחרות ומהמחשבה על כך ליבי מתמלא אושר, לא פחות. זו שליחות של ממש.

יישר כוח תמר, את פשוט מדהימה.

תודה רבה שהזמנת אותי היום, קשה לי להסביר את המשמעות שההצגה הזו נתנה לדרך שעברתי ושעוד אעבור בחיי.

חיבוק גדול,

חני- אשה שחוותה דיכאון אחרי לידה וכיום מאמנת אישית

Contact Us

ניתן לשלוח מייל ואשתדל לחזור אליך בהקדם, תודה תמר

Start typing and press Enter to search