טיפול וליווי פרטני

Home / טיפול וליווי פרטני
tamar

אני זוכרת את אותו בוקר בו ישבתי על הספה ולא יכולתי לזוז. העגלה עם התינוקת בתוכה לא היתה רחוקה ממני אך אני לא יכולתי לפסוע אליה. כבר הייתי שלושה שבועות אחרי הלידה לא אכלתי, בקושי שתיתי, לא חייכתי, השינה היתה ממני והלאה, קמתי תמיד בתחושת ריקנות וחוסר תכלית לחיים. כל משימה פשוטה וקלה הכפילה את האתגר שלה פי 3 , החלל הגדול שנפער בתוכי היה כמו בור ששאב אותי למטה למטה…כמעט עד התחתית ואז היא התקשרה..חברתי קרן. במאמץ גדול הצלחתי לגשת לטלפון ולענות ..ברגע ששמעתי את קולה פרצתי בבכי, לא הבנתי מה בעצם עובר עלי, מה קורה לי, מה לעשות משם, מה הצעד הבא, האם אחיה כך כל חיי? קרן הסבירה לי שכנראה אני מתמודדת עם דיכאון אחרי לידה וביקשה ממני לגשת לרופא מיידית. זו היתה נקודת התפנית הראשונה בדרך בה פסעתי לשחרור ..זה היה קצה של החבל שקרן זרקה אלי כדי למשוך אותי מהבור החוצה..

למזלי בחרתי לאחוז בקצותיו ולטפס מעלה מעלה עד שראיתי נקודה של אור.

כעת אני מחזיקה בקצהו השני כדי לזרוק אותו אליך ולעזור לך לטפס ולצאת מהבור מחוזקת ומשוחררת. בפגישות הפרטניות אני שוזרת את :

כל אותן החוויות מאותה תקופה,

כל אותם הנסיונות בדרך לצמיחה,

כל אותן השאלות והתהיות,

כל אותו הידע שרכשתי במהלך השנים,

כל אותן דרכי טיפול ומקורות תמיכה אליהן נחשפתי,

כל אותם האנשים היפים שפגשתי ,

כל הרקע והכלים המקצועים אותם רכשתי במהלך השנים

ומעניקה לך טיפול וליווי על פי סדרת פגישות המותאמת לצרכיך.

בפגישות תקבלי ידע ממוקד ורלוונטי שיתן לך הרבה כוח.

ביחד נאתר מקורות תמיכה קהילתיים באזורך, תלמדי את המפה של הכוחות המעכבים והמחזקים אותך, תתרגלי בפשטות שינויים בדפוסי חשיבה והתנהגות לפי תוכנית עבודה מקדמת, שתקנה לך יציבות וכלים אשר יפלסו לך דרך פשוט להיות את ולהתחזק בקצב שלך ובדרכך.

כי את המטפלת הכי טובה של עצמך :-)

Contact Us

ניתן לשלוח מייל ואשתדל לחזור אליך בהקדם, תודה תמר

Start typing and press Enter to search